Resimler
Videolar
 • Hakkımızda

 • “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” projemiz 7 yıldır, MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği tarafından "Gençlik Otobüsü" projesi kapsamında gerçekleştirilen, Dünya’nın en büyük gençlik hareketlilik projesidir. Projemize her yıl on binlerce başvuru yapılmaktadır. 

  “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” projemiz kapsamında yapılan başvurular arasından seçilen 6.000 gencimize; ülkemizin iş, sanat, spor ve siyaset dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya getirilerek liderlik eğitimi verilmektedir.

  Her geçen yıl ülke genelinde katılımı daha da yaygınlaşan “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” projemize, yılda ortalama 50.000 genç başvuru yapmaktadır.

  “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” Avrupa’nın en büyük gösteri merkezi olan İstanbul Yahya Kemal Beyatlı (Arena Mega) Gösteri Merkezinde gerçekleştirilmektedir. Bu proje kapsamında gençlerimiz, ulusal ve uluslararası düzeyde başarı elde etmiş isimlerle bir araya gelmektedirler.

  Dünya genelinde gerçekleştirilen en büyük gençlik buluşması olan “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” projemiz, gençlerimizin uluslararası düzeyde projeler gerçekleştirmelerinin öncülüğünü yapmaktadır.

  Ülke genelindeki tüm üniversitelerden katılımın sağlandığı “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması” projemiz, din, dil, ırk, görüş farklılığını ayırt etmeksizin tüm gençleri tek bir çatı altında toplayıp, tek bir amaç uğrunda bir araya gelmelerini sağlamaktadır.

  Ayrıca projemiz kapsamında her yıl 50 gencimiz Avrupa’nın 17 ülkesi ve 28 şehrine gönderilmektedirler. Bugüne kadar 6 yıl boyunca 300 gencimiz Avrupa fırsatlarından faydalanmıştır.

MCD Gençlik Kulübü
MCD Gençlik Ajansı
Gençlik Otobüsü
Dünya Gençlik Politikaları Derneği
MCD Kültür Ajans
MCD Spor Kulübü
© 2016 MCD Gençlik Ajansı - Powered By HostAvrupa